Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Přeprava svatebních hostů

Hledáte pro své svatební hosty komfortní způsob přepravy? Chcete svěřit svou nejbližší rodinu a přátelé těm nejlepším? Dovolte nám představit naše služby UPPER CLASS, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete v Česku objednat.

Reprezentativní flotila vozidel

Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob

Díky rozsáhlému vozovému parku jsme schopni zajistit přepravu pro velké množství osob. Při přepravě svatebních hostů využíváme nejčastěji flotilu minibusů Volkswagen Multivan T6.1 (rok 2022).

Přeprava na nejvyšší úrovni

UPPER CLASS se nesnaží nahradit taxislužby ani běžné přepravce, u kterých hledají zákazníci dobrý poměr v poskytovaných službách a konečnou cenou. Našim zákazníkům dáváme jistotu, že si objednávají to nejlepší, co na českém trhu může být. Vaši svatební hosté budou ze zajištěné přepravy nadšeni!

Komfort a bezpečnost

Naše minibusy jsou nadstandardně vybaveny, disponují variabilním ukotvení sedaček a proto vám můžeme připravit vůz přímo podle vašich požadavků. Sedačky pro svatební hosty můžeme nastavit tzv. proti sobě (3 místa ve směru jízdy a 2 proti) nebo všechny sedačky ve směru jízdy. Záleží jen na vás.

přeprava svatebních hostů

přeprava svatebních hostů

Svatební den bez starostí

Při spolupráci s UPPER CLASS máte jistotu, že se nemusíte obávat nahodilých komplikací, které by váš svatební den mohli poznamenat. Naše společnost má dostatečně velký vozový park i množství řidičů, aby dokázala na podobné situace včas reagovat. Nikdy bychom si nedovolili dostat naše klienty do nepříjemné situace a proto můžeme garantovat maximální spokojenost.

Komfortní nástup

Do našich minibusů se snadno nastupuje i vystupuje.

Dostatek prostoru

Minibusy jsou vhodné i pro přepravu zavazadel..

Osobní řidiči pro nevěstu a ženicha

V UPPER CLASS nezapomínáme ani na svatebčany. Pro nevěstu a ženicha máme připraveny vozy Porsche Cayenne s osobními řidiči.

přeprava svatebních hostů

přeprava svatebních hostů

Kolik stojí přeprava svatebních hostů?

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme po získání podrobnějších informací. Přestože na našem webu najdete orientační ceník, je nutné vědět, kolik vozidel a osobních řidičů budeme pro realizaci přepravy vašich svatebních hostů potřebovat, jak dlouhou dobu vám budou k dispozici a samozřejmě i případné další speciální požadavky.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.