Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Reference

Pro diplomaty i soukromé zákazníky

reference Upper Class
reference Upper Class
reference Upper Class
reference Upper Class
reference Upper Class
reference Upper Class

K našim klientům jsme upřímní a nikdy bychom po nich nepožadovali společné focení. Je to nejen nevhodné, ale především neprofesionální. Výše uvedené tváře si může kdokoli zakoupit za jednorázový poplatek v jakékoli fotobance. Chybí ještě doplnit nějaké typické české jméno a do toho jeden superlativ za druhým. Tento způsob klamavých recenzí je pod naši úroveň.

Až si budete srovnávat naši nabídku služeb s těmi ostatními, zamyslete se nad jejich referencemi. Opravdu jim věříte? A proč se spolehnout na nás?

Akreditovaní novináři i diplomaté

Můžeme se samozřejmě pochlubit tím, že jsme zajišťovali přepravu akreditovaných novinářů v rámci představení nových modelů vozů Porsche. Stejně tak nevidíme důvod tajit přepravu diplomatů v rámci nespecifikovaných akcí. Důvěru nám svěřili opravdu velké společnosti a to soukromé i státní.

#1 Soukromí a diskrétnost

Ať už zajišťujeme přepravu pro diplomaty, firemní pracovníky nebo třeba svatební hosty, garantujeme vám maximální diskrétnost. Ctíme soukromí našich klientů a proto je nikdy jmenovitě neuvádíme. Žádné fotografie, videozáznamy ani chlubení na sociálních sítí u nás neočekávejte.

#2 Špičkový vozový park

Na našich webových stránkách prezentujeme vozidla, se kterými reálně naše klienty vozíme. Nestahujeme propagační materiály automobilek ani nekrademe fotografie z katalogů a magazínů. I to je důvod, proč nám naši klienti důvěřují.

#3 Profesionální řidiči

O bezpečnost a komfort našich klientů se starají proškolení řidiči. Naprostým standardem je společenský oděv, příjemné jednání, snaha vyřešit požadavky zákazníků a jazyková vybavenost. Celý náš tým se postará o vaši maximální spokojenost.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.