Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Prémiový vozový park

Pro maximální komfort při cestování.

UPPER CLASS - přeprava osob

Volkswagen Multivan

Nejčastěji využívaný vůz pro přepravu osob je Volkswagen Multivan. Jako cestující oceníte především 3-zónovou klimatizaci, díky které se budete i v zadní části vozu cítit příjemně, adaptivní podvozek, elektricky ovládané dveře, stahovatelné rolety pro více soukromí a samozřejmě i fakt, že se jedná o zánovní vozy s nízkým nájezdem.

od 690 Kč / hod

Mercedes Benz EQV

Chcete vyzkoušet jízdu plně elektrickým minibusem? V našem vozovém parku máme zánovní Mercedes Benz EQV, který jsme opět konfigurovali v co nejlepší výbavě. Můžete se těšit na vzduchový podvozek, prémiové sedačky, 3-zónová klimatizace a především neskutečně tiché jízdy, kterou s běžným spalovacím motorem nezažijete.

Mercedes Benz EQV
od 690 Kč / hod
UPPER CLASS - přeprava osob

Mercedes Benz V-class

Pro nejnáročnější zákazníky máme k dispozici minibus Mercedes Benz V-class s dlouhým rozvorem a především v naprosto maximální výbavě Exclusive. Nic lepšího v této třídě nenajdete. Tento vůz je určen pro přepravu max. 7 osob (včetně řidiče).

od 690 Kč / hod

Range Rover

Pro milovníky britských vozů máme v nabídce ikonické SUV Land Rover - Range Rover v krásné bílé barvě. Zájem o tento vůz jeví nejen nevěsty, které se chtějí vypravit na svou svatební "jízdu" něčím originálním, ale i pánové, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort a nepřehlédnutelnost.

Range Rover Land Rover
od 690 Kč / hod

Profesionální servis

Prémiový vozový park je pouze jeden dílek celkového úspěchu. Abychom v našem názvu mohli využívat výraz UPPER CLASS, je potřeba pečlivě vybírat řidiče, kteří splňují i další kritéria, než je schopnost dovést zákazníka z bodu A do bodu B. Naši řidiči vám poskytnou profesionální servis po celou dobu přepravy a proto se na ně můžete kdykoli obrátit s vašimi požadavky.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.