Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Kongresová a konferenční přeprava osob

Hledáte spolehlivého partnera, který zajistí kongresovou či konferenční přepravu osob? Chcete svěřit své hosty těm nejlepším? Dovolte nám představit naše služby UPPER CLASS, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete v Česku objednat.

Reprezentativní flotila vozidel

Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob
Přeprava více osob

Díky našemu vozovému parku dokážeme zajistit přepravu na nejvyšší úrovni pro velké množství osob.

Nadstandardní služby

UPPER CLASS se nesnaží nahradit taxislužby ani běžné přepravce, u kterých hledají zákazníci dobrý poměr v poskytovaných službách a konečnou cenou. Našim klientům dáváme jistotu, že si objednávají to nejlepší, co na českém trhu může být. Vaši hosté budou ze zajištěné přepravy nadšeni!

Komfort a bezpečnost

Naše minibusy jsou nadstandardně vybaveny, disponují variabilním ukotvení sedaček a proto vám můžeme připravit vůz přímo podle vašich požadavků. Sedačky pro vaše hosty můžeme nastavit tzv. proti sobě (3 místa ve směru jízdy a 2 proti) nebo všechny sedačky ve směru jízdy. Záleží jen na vás.

kongresová a konferenční přeprava

kongresová a konferenčnípřeprava

Kongresová přeprava bez starostí

Při spolupráci s UPPER CLASS máte jistotu, že se nemusíte obávat nahodilých komplikací, které by váš kongres či konferenci mohli poznamenat. Naše společnost má dostatečně velký vozový park i množství řidičů, aby dokázala na podobné situace včas reagovat. Nikdy bychom si nedovolili dostat naše klienty do nepříjemné situace a proto můžeme garantovat maximální spokojenost.

Dostatek prostoru

Minibusy jsou vhodné i pro přepravu zavazadel.

Komfortní nástup

Do našich minibusů se snadno nastupuje i vystupuje.

Luxusní vozy Porsche

V UPPER CLASS jsme připraveni splnit i ty nejvyšší cíle. Chcete udělat skvělý dojem? Dopřejte těm nejvýznamnějším hostům osobního řidiče s luxusním vozem Porsche Caynne. Červené nebo černé? Volba je na vás.

eventová přeprava osob

eventová přeprava osob

Kolik stojí kongresová přeprava osob?

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme po získání podrobnějších informací. Přestože na našem webu najdete orientační ceník, je nutné vědět, kolik vozidel a osobních řidičů budeme pro realizaci kongresové či konferenční přepravy potřebovat, jak dlouhou dobu vám budou k dispozici a samozřejmě i případné další speciální požadavky.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.