Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Přeprava na sportovní událost

Chystáte se na fotbal, hokej, tenis, basketbal nebo jinou velkolepou sportovní událost v Česku nebo zahraničí a hledáte luxusní způsob přepravy včetně řidiče? Dovolte nám představit naše služby UPPER CLASS, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete v Česku objednat.

Minibusy i luxusní SUV

Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob
Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob

Výběr vozidla na cestu za sportovní událostí je pouze na vás. K dispozici máme minibusy Mercedes Benz V Class, Mercedes Benz EQV nebo nadstandardně vybavené vozy Volkswagen Multivan. Pro zákazníky, kteří nevyžadují velké vozy (např. páry) máme k dispozici osobní řidiče s luxusními vozy Porsche Cayenne.

Luxusní přeprava

UPPER CLASS se nesnaží nahradit taxislužby ani běžné přepravce, u kterých hledají zákazníci dobrý poměr v poskytovaných službách a konečnou cenou. Našim zákazníkům dáváme jistotu, že si objednávají to nejlepší, co na českém trhu může být. Z námi poskytovaných služeb budete nadšeni!

Komfort a bezpečnost

Po celou dobu přepravy na sportovní událost se o váš komfort a bezpečnost postará profesionální řidič, který je připraven všechny vaše požadavky.

eventová přeprava

eventová přeprava

Užijte si výlet bez omezení

Ať už se chystáte na fotbal (nebo jinou sportovní událost) po Česku nebo rovnou do zahraničí, váš výlet začíná samotnou cestou. Náš osobní řidič se postará o bezstarostnou jízdu v komfortním vozidle dle vašeho vlastního výběru. Vyzvedne vás na požadované adrese a doveze až na místo konání. Přejete si láhev šampaňského nebo luxusní občerstvení? Žádný problém, zajistíme pro vás i to! Díky našim službám si užijete výlet na maximum.

Luxusní přeprava pro náročné klienty

V UPPER CLASS dbáme na každý detail a proto se nebojíme říci, že jsme na trhu v oblasti přepravy naprostou špičkou.

Kolik u nás stojí přeprava?

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme po získání podrobnějších informací. Přestože na našem webu najdete orientační ceník, je nutné znát přesné požadavky, které má každý klient specifické. Na přání pro vás zajistíme samozřejmě i občerstvení.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.