Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Přeprava na letiště

Chystáte se na pracovní cestu nebo dovolenou a hledáte luxusní způsob přepravy na letiště? Dovolte nám představit naše služby UPPER CLASS, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete v Česku objednat.

Minibusy i luxusní SUV

Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob
Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob

Výběr vozidla na letiště je pouze na vás. K dispozici máme minibusy Mercedes Benz V Class, Mercedes Benz EQV nebo nadstandardně vybavené vozy Volkswagen Multivan. Pro zákazníky, kteří nevyžadují velké vozy (např. páry) máme k dispozici osobní řidiče s luxusními vozy Porsche Cayenne.

Luxusní přeprava na letiště

UPPER CLASS se nesnaží nahradit taxislužby ani běžné přepravce, u kterých hledají zákazníci dobrý poměr v poskytovaných službách a konečnou cenou. Našim zákazníkům dáváme jistotu, že si objednávají to nejlepší, co na českém trhu může být. Z námi poskytovaných služeb budete nadšeni!

Komfort a bezpečnost

Po celou dobu přepravy na letiště se o váš komfort a bezpečnost postará profesionální řidič, který je připraven všechny vaše požadavky.

eventová přeprava

eventová přeprava

Na letiště v Česku i zahraničí

UPPER CLASS poskytuje profesionální přepravu osob nejen na Letiště Václava Havla, ale i další česká letiště. Rádi zajistíme bezpečný transfer do Brna (letiště Brno - Tuřany), Ostravy (letiště Mošnov) nebo Karlových Varů. Naše služby využívají klienti i při odletu z mezinárodních letiští Vídeň, Bratislavy, Budapešti nebo Frankfurtu nad Mohanem. Jsme připraveni vás bezpečně a komfortně odvést kamkoli po Evropě.

Luxusní přeprava pro náročné klienty

V UPPER CLASS dbáme na každý detail a proto se nebojíme říci, že jsme na trhu v oblasti přepravy naprostou špičkou.

Kolik stojí přeprava na letiště?

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme po získání podrobnějších informací. Přestože na našem webu najdete orientační ceník, je nutné znát přesné požadavky, které má každý klient specifické. Na přání pro vás zajistíme samozřejmě i občerstvení.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.