Powered by Smartsupp

PŘEPRAVA OSOB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

FLEXIBILNÍ - SPOLEHLIVÍ - PROFESIONÁLNÍ

Přeprava na koncerty

Chystáte se na nezapomenutelný koncert do zahraničí a hledáte luxusní způsob přepravy včetně řidiče? Dovolte nám představit naše služby UPPER CLASS, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete v Česku objednat.

Minibusy i luxusní SUV

Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob
Přeprava více osob
eventová přeprava osob
eventová přeprava osob

Výběr vozidla na letiště je pouze na vás. K dispozici máme minibusy Mercedes Benz V Class, Mercedes Benz EQV nebo nadstandardně vybavené vozy Volkswagen Multivan. Pro zákazníky, kteří nevyžadují velké vozy (např. páry) máme k dispozici osobní řidiče s luxusními vozy Porsche Cayenne.

Luxusní přeprava na koncert

UPPER CLASS se nesnaží nahradit taxislužby ani běžné přepravce, u kterých hledají zákazníci dobrý poměr v poskytovaných službách a konečnou cenou. Našim zákazníkům dáváme jistotu, že si objednávají to nejlepší, co na českém trhu může být. Z námi poskytovaných služeb budete nadšeni!

Komfort a bezpečnost

Po celou dobu přepravy na koncert se o váš komfort a bezpečnost postará profesionální řidič, který je připraven všechny vaše požadavky.

eventová přeprava

eventová přeprava

Užijte si koncert bez omezení

Velké koncerty se plánují dopředu a proto může nastat nepříjemný moment, který blokuje možnost zůstat po koncertě na hotelu a proto vám UPPER CLASS poskytuje profesionální servis při přepravě. Vyzvedneme vás na požadované adrese, přepravíme luxusních vozech na koncert a samozřejmě i komfortně vás odvezeme zpět domů.

Přesně tato situace nastala v loňském roce, kdy naše služby využil pár, který měl několik měsíců předem zakoupené vstupenky na koncert skupiny Coldplay v Berlíně a současně následující den naplánovaný odlet na dovolenou. Pro maximální komfort využili klienti prostorný minibus Mercedes Benz V Class (v nejvyšší výbavě Exlusive), ve kterém bylo na přání připraveno občerstvení (pro cestu tam i zpět).

Luxusní přeprava pro náročné klienty

V UPPER CLASS dbáme na každý detail a proto se nebojíme říci, že jsme na trhu v oblasti přepravy naprostou špičkou.

přeprava na koncerty

Kolik stojí přeprava na koncert?

Přesnou cenovou kalkulaci vám rádi připravíme po získání podrobnějších informací. Přestože na našem webu najdete orientační ceník, je nutné znát přesné požadavky, které má každý klient specifické. Na přání pro vás zajistíme samozřejmě i občerstvení.

UPPER CLASS logo

Kalkulace / objednávky

Všechny kontaktní údaje najdete zde.

+420 608 686 686 - info@upperclass.cz

                    08:00 - 20:00 - využijte kontaktní formulářJste již náš zákazník? Kontaktujte svého osobního asistenta.